Zasedání ŽP 21. 4. 2021

1. Prezence – zasedání se zúčastnili zástupci všech tříd s výjimkou 4. B, jako hosté se připojili vítězové fotosoutěže.

2. Program – Dnes jsme s velkou slávou zveřejnili vítěze naší zorganizované soutěže fotografií zimní krajiny. Vítězům jsme osobně pogratulovali, prohlédli si jejich vítězné snímky a u některých z nich již ve kšole proběhlo i předání cen, což je pořízená elektronika z peněz, které nám poskytlo SRPDŠ. Příspěvek na webu bude zveřejněn autorkou nápadu Eliškou Ch. z 8. C. Všichni ocenění dostanou ceny a diplomy v termínech, kdy to umožní nastavený rotační režim výuky. Děkujeme za pochopení.

Vítězové na 1. místech dostali fitness náramky, za 2. místo obdrželi bezdrátová sluchátka a 3. místa byla oceněna bezdrátovými reproduktory.

VŠEM VÍTĚZŮM JEŠTĚ JEDNOU GRATULUJEME !

3. V dalším programu ŽP bylo: připomenutí soutěže o nejoriginálnější roušku, která má být náplní TH v dubnu. VÍTĚZNÉ ROUŠKY ZA TŘÍDU POSÍLÁTE DO KONCE DUBNA DO CELOŠKOLNÍHO HLASOVÁNÍ NA zsunhost.cz.

Soutěž pak zdokumentuje v příspěvku na školní web Sofie B. ze 7. D, která je autorkou plakátu.

Náplní posledních dvou zasedání ŽP bude AKCE DEN DĚTÍ v květnu a VOLBY

v červnu do dalšího školního roku 2021/22, abychom mohli rozjet činnost parlamentu hned v září. To proběhne již pouze zvolení zástupců v nových 6.ročnících.

Závěr: diskuze, příspěvky zástupců z akcí tříd (virtuální exkurze, besedy, webináře), sdílení postřehů 1.stupně k testování žáků, organizace online výuky v 9.třídách v týdnu 3. 5. – 7. 5. (přijímací pohovory, zkoušky)

Těšíme se na zdařilé a nápadité programy tříd na Den dětí.

K četným dotazům ohledně fotografií v soutěži, tématem soutěže byla ZIMNÍ KRAJINA a nebylo nutností fotit krajinu pouze v okolí Unhoště.

Zdravíme, koordinátorky ŽP Daniela Vosková a Ivona Hubková