ZÁKLADNÍ ŠKOLA UNHOŠŤnám. T. G. Masaryka 58, 273 51 Unhošť

Školní stravování

Aktuálně: Vyzvedávání obědů v době karantény

Vážení rodiče,

dovolujeme si upozornit, že žákům, kteří jsou v karanténě, nezajišťujeme od 2. dne trvání karantény stravování ve školní jídelně. Není možné tedy vydávat obědy do přinesených jídlonosičů ani krabiček. V této souvislosti vás prosíme o respektování těchto pokynů:

a) Absence jednotlivce kvůli karanténě (spolužáci chodí do školy)

Rodiče jsou zodpovědní za odhlášení stravování po dobu trvání karantény dítěte. Pouze první den karantény je možné si dříve objednaný oběd vyzvednout do jídlonosičů v době od 10:45 do 11:15 u bočního vchodu. Platí tedy stejná pravidla jako např. při běžném onemocnění žáka.

b) Absence celé třídy kvůli karanténě

Stravování žáků těchto tříd bude automaticky odhlášeno školou od 2. dne trvání karantény. První den karantény je možné si dříve objednaný oběd vyzvednout do jídlonosičů v době od 10:45 do 11:15. Při návratu žáků do školy jsou rodiče zodpovědní za přihlášení obědů svého dítě.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Nový strávník si nejprve koupí čip za 115 Kč HOTOVĚ. Pozor nejedná se o zálohu.
Použité čipy se nevrací a nelze za ně vracet peníze. Čip je nutné na oběd nosit. Při ztrátě se musí koupit čip nový. Na každý nový školní rok je nutné potvrdit odběr obědů u vedoucí ŠJ – všichni strávníci platící inkasem.

Platby

Úhrady za obědy je možno realizovat pouze svolením k inkasu
V rámci svého bankovního účtu musíte dát svolení k inkasu ze svého účtu na sběrný účet číslo 100652911/0800 a sdělit č. ú., ze kterého bude stravné strženo.
Platba se provádí vždy k 15. v měsíci (za červen tedy až 15. července).
Zadejte dostatečný limit, nejméně 700 Kč.

Změny ve stravování je nutné hlásit

Změnu obědů provedete na objednávacím boxu v jídelně (výdejně) dle návodu nebo přes internet. Údaje na objednávání přes internet si vyžádejte u vedoucí ŠJ. Objednávku lze provést na celý měsíc. Odhlášky a přihlášky na příští den do 14:00 hodin předcházející den. Při nemoci má žák nárok na oběd pouze první den nemoci, další dny se musí obědy odhlásit! Ukončení stravování je nejlépe podat písemně ve školní jídelně.

Výdejna

Čtvrté až deváté ročníky se budou stravovat ve výdejně, v budově pod papírnictvím. Čipy budou fungovat pouze tam. Bez čipu nebude možné oběd vydat. Změnu obědů lze provést na terminálu ve výdejně, v jídelně nebo přes internet také do 14:00 hodin předešlého dne. Odběr oběda při nemoci žáka do kastrůlku hlaste v jídelně do 10:00 hodin, než se oběd odveze do výdejny.