Zasedání ŽP 19. 5. 2021 – online

Zdravím všechny a všem moc děkuji za aktivní účast na posledním zasedání, kterého se zúčastnili zástupci všech tříd.

V našem programu jsme se věnovali několika bodům:

1. bod: Spuštění hlasování soutěže Nej… rouška, které začíná 19. 5. a skončí 4. 6. Potřebujeme čas na vyhodnocení , oznámení vítězů a předání cen. Každý má možnost hlasovat 3x, vybíráme 3 místa za celou školu. Účast v soutěži byla dobrovolná a hlasují i žáci ze třídy, která žádnou roušku do soutěže neposlala. To nevadí, podpořte své favority. Prosím TU, aby hlasovací link vložili do kanálu tříd a umožnili tak žákům hlasovat. Odkaz na hlasování: https://forms.office.com/r/dKC8hwxLXz

2.bod: Den dětí – sdílení programů jednotlivých tříd, které budou svůj svátek slavit po výletech v přírodě, opékání buřtů, zahradní párty, sportovní dopoledne i cyklistický výlet se třídou.

3. bod: Červnové volby do ŽP na školní rok 2021/22, návrh plakátů a kandidátek zveřejnili ve svém projektu chlapci z 9. B Ondra a Jakub.

Moc jim děkujeme za inspiraci a super nápad na organizaci voleb. Také počítáme s jejich pomocí na této akci. Termín voleb bude upřesněn po konzultaci s vedením školy.

4.bod: Diskuze, návrhy činností na další školní rok – talentová soutěž, sportovní den, obnova školní zahrady s přispěním žáků ZŠ. Máme se určitě na co těšit a rádi bychom začali hned v září.

Takže očekáváme aktivní kandidáty do voleb, kteří budou chtít pracovat pro školu a svoji třídu rádi, budou aktivní a přinesou do parlamentu spoustu nových nápadů. NENECHTE SE ZAHANBIT A POJĎTE S NÁMI DO TOHO. TĚŠÍME SE I NA NOVÉ TVÁŘE!

Daniela Vosková a Ivona Hubková, koordinátorky ŽP