ZÁKLADNÍ ŠKOLA UNHOŠŤnám. T. G. Masaryka 58, 273 51 Unhošť

Školní zájezd do Anglie 11. – 14. června s CK London Way

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

s radostí vám přinášíme zprávu o našem nedávném školním zájezdu do Anglie, který proběhl v termínu 11. – 14. června. Tento zájezd byl skvělou náhradou za nepohodlné a dlouhé cestování autobusem, neboť jsme cestovali letecky, což nám výrazně ušetřilo čas a energii.

Naši žáci se chovali naprosto bezproblémově, za což jim patří velké poděkování. Všichni účastníci si pochvalovali paní průvodkyni Lucii, která nás provázela po celé Anglii. Její poutavé vyprávění a skvělá organizace zajistily, že vše proběhlo hladce a bez problémů.

Během našeho pobytu jsme navštívili nejznámější památky Londýna, Oxfordu a Brightonu. Počasí nám většinou přálo, pouze jednou jsme zmokli u Buckinghamského paláce, kde jsme se schovali pod stromy.

Ubytování v hotelu se snídaní bylo také velmi příjemné, a všichni jsme byli rádi, že jsme mohli být pohromadě. Celkově byl zájezd plný zážitků a nových poznatků.

Zájezd byl finančně podpořen laskavým darem od Letiště Praha, což bylo příjemné přilepšení pro rodiče našich žáků. Podmínkou pro získání tohoto daru bylo vedení pobytového deníku, vyplnění projektu a fotodokumentace zájezdu.

Již nyní se těšíme na další podobné akce a doufáme, že si z nich odneseme stejně krásné vzpomínky jako z tohoto výletu.

Ivona Hubková