Pozvánka na setkání učitelů matematiky

Srdečně Vás zveme 16.března od 15 do 17h na METODICKÉ SETKÁNÍ MATIKÁŘŮ při Základní škole v Unhošti.

Čekají nás dvě hodiny povídání o výuce matematiky na základní i střední škole. Setkání se pravidelně účastní vyučující ze základních i středních škol v našem okolí. Probíráme různá témata základoškolské matematiky s přesahy na přijímací zkoušky a následné studium na škole střední. Vždy se zaměřujeme na výměnu vlastních zkušeností a zajímavých činností či aplikací.

Pokud Vás naše pozvánka na setkání zaujala a jste učitelé ZŠ či SŠ, rádi Vás přivítáme na našem setkání ve škole. (nově příchozí prosíme o přihlášení na e-mail zahradkova@zsunhost.cz, ať můžeme připravit dostatek materiálů pro všechny, děkujeme)

Těšíme se na setkání s Vámi

Mgr. Hana Zahrádková