Plavecký výcvik 3. ročník – školní rok 2021/2022

Vážení rodiče,
začátek školního roku se nám pomalu blíží, tak bych Vám chtěla připomenout, že žáci 3. ročníků budou pokračovat v plaveckém výcviku, který zahájili v loňském školním roce.
Pravidelné plavání v 1. pololetí – každou středu v Aquaparku Kladno v rámci vyučování.

Žáci přijdou do třídy do 7,50 hod., společně odchází na autobus do Smetanovy ulice (u sportovní haly). Pokud tento den se Vaše dítě nezúčastní výuky plavání, prosíme o včasnou omluvu. Prosím zvolit volné a pohodlné oblečení např. tepláková souprava, dívky ne sukně, silonové punčochy.

S sebou: v batůžku – v igelitové tašce věci na plavání (koupací čepice, plavky, ručník, mýdlo), penál, svačinu, pití, čip na oběd.

DŮLEŽITÉ – v 1. týdnu dodat třídní učitelce „POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE“ potvrzený praktickým dětským lékařem (možno použít posudek z loňského školního roku – posudek má platnost 2 roky od jeho vystavení, pokud nedošlo ke změně zdravotní způsobilost dítěte). Formulář – Posudek o zdravotní způsobilosti naleznete na našich webových stránkách v sekci Plavání   https://www.zsunhost.cz/vyuka/plavani/