ZÁKLADNÍ ŠKOLA UNHOŠŤnám. T. G. Masaryka 58, 273 51 Unhošť

Napsali jste o únikové hře

Dobrý den,

Ráda bych napsala kratší recenzi na únikovou hru, která právě probíhá. Moc jsem si užila hledání a plnění úkolů, takže bych chtěla poděkovat všem pořadatelům této hry, protože odvedli opravdu skvělou práci. Myslím, že nejsem jediná kdo si to myslí. 😊

Děkuji
Kateřina Krejčová 9.B


„Musím pochválit akci Sherlock, děti to baví, je tam pohyb, logika, pěkná místa. A po cestě jsme včera i dnes potkali davy dalších, ať už týmy dětí či celé rodiny. Navíc najít místa se signálem, autor je fakt machr.“


Dobrý den, hru jsme si v sobotu zahráli. Celá rodina jsme šli pěšky a moc jsme si to užili. V nohách jsme měli 15,5km. Moc dekujeme za skvělou přípravu a bezvadný nápad.


Jmenuji se Martin, chodím do školy na Praze 8, jsem teď na distanční výuce na chatě. Jsem moc rád, že jsem se o vaší hře dozvěděl a mohl si užít hezký den s bratrem a rodiči a Sherlockem. Moc Vám všem děkuji.