Mezinárodní spolupráce

Mezinárodní spolupráci v rámci eTwinning projektu „Around the World in the Classrooms“ jsme v naší škole odstartovali videokonferencemi, během kterých jsme se s partnerskými školami vzájemně představili a povídali si o našich zemích. Diskutovali jsme také o dalších aktivitách, které nás čekají a na kterých budeme společně pracovat. Ve středu 4. října proběhla konference s Polskem ve třídě 8. B a ve čtvrtek 5. října jsme se setkali s kamarády z Francie ve třídě 8. D. Celkově je do projektu zapojeno 5 zemí: Turecko, Itálie, Polsko, Francie a samozřejmě Česká republika.

Doufáme, že se nám podaří v blízké budoucnosti potkat na obrazovce také žáky z ostatních zemí. Na další spolupráci se již moc těšíme.