Informace ze školní jídelny – DŮLEŽITÉ UPŘESNĚNÍ

INFORMACE ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY

Vážení rodiče,

rádi bychom vás informovali, že nabízíme pro žáky, kterým byla nařízena karanténa, stravování ve školní jídelně za následujících hygienických  podmínek:

1. Oběd žákům přihlásí zákonní zástupci přes aplikaci strava.cz https://www.strava.cz/Strava/Stravnik/Prihlaseni?zarizeni=2197 nebo telefonicky u vedoucí školní jídelny viz Jídelna (zsunhost.cz). POKUD O OBĚDY NEMÁTE ZÁJEM, JE NUTNÉ JE ODHLÁSIT V APLIKACI NEBO U VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY.
  2. Oběd si vyzvednou příbuzní, sousedé apod., kteří nejsou v karanténě. Žáci v karanténě si NEMOHOU přijít pro oběd.
  3. Oběd si vyzvednou v jídelně, Komenského 622 u bočního vchodu (rampa) v době od 10.45 do 11.30hod. do jídlonosičů.

Stravování je možné ve třídách, kde je více než 50% žáků v karanténě, pro které vysíláme online, formou hybridní výuky. Případně pro žáky, kteří dodržují distanční rozvrh (opět vysíláme online).

Děkujeme za pochopení a vstřícnost ve složité situaci.

ZŠ Unhošť