Biologická a zeměpisná olympiáda

Zeměpisná olympiáda

V lednu 2023 proběhne zeměpisná olympiáda. Zájemci o zeměpisnou olympiádu si v pátek 13.1.2023 ve 14:30 přijdou napsat školní kolo. Úspěšní řešitelé se zúčastní okresního kola.

S sebou psací potřeby, pravítko, školní atlas světa (možnost vypůjčení ve škole).

Biologická olympiáda

V lednu a únoru (do 12.2.2023) proběhne biologická olympiáda. Účastnit se mohou žáci 6.-9. ročníků. Tématem letošní olympiády je „bezlesí“. Tato akce se skládá z několika částí – poznávačka organismů, test přírodovědných znalostí a praktický úkol. Úspěšní řešitelé se zúčastní okresního kola v dubnu 2023.

Žáci, kteří mají zájem, se buď přihlásí učitelům přírodopisu (Iblová, Pospíšilová, Poláček), nebo se v pondělí 9.1.2023 dostaví do učebny UPV v suterénu ve 14:00 na přírodovědný kroužek.

Mgr. Boris Poláček