BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ – VSTUP DO BUDOV ŠKOLY

Vzhledem k nebezpečné dopravní situaci v okolí školy, rozhodlo vedení školy o následujícím bezpečnostním opatření s platností od 12.6.:
BUDOVA 70
Žáci, kteří přicházejí ráno do budovy 70, budou moci od 7,30hod využívat prostor dvora za zelenými vraty budovy. Zde bude zajištěn dohled pracovníka školy.
Žáci, kteří budou v prostoru dvora, již nesmí opouštět prostory školy. V době konání ranního kroužku od 7hod, budou žáci ve vstupním prostoru za hlavními dveřmi do budovy č. 70. Zde si je přeberou vyučující. Zde zůstává vše beze změny.
Budova školy se otevírá 7,45. Žáci do šaten vstupují z prostoru dvora. Při odchodu ze školy žáci vycházejí opět z prostoru dvora, jako doposud.
BUDOVA 58
Žáci, kteří přicházejí do budovy 58, vstupují do budovy školy pouze z prostor školní zahrady, v zadní části školy. Tento prostor bude otevřen již od 7,30. Zde bude zajištěn dohled pracovníka školy.
Budova školy se otevírá pro žáky v 7,45 a žáci budou do šaten vstupovat z prostoru školní zahrady.
Žáci, kteří se budou nacházet v prostoru školní zahrady, již nesmí opouštět tento prostor.
Stejná pravidla platí i pro ranní kroužky začínající v 7hod a odpolední vyučování.
Při odchodu ze školy a na oběd žáci odchází předním vchodem v doprovodu vyučujícího poslední hodiny.
Děkujeme za pochopení.