Zoologická zahrada – 8.D

Dnes 8.D navštívila Zoologickou zahradu v Praze, asi na tom není nic neobvyklého, ale cestu jsme zvládli všemi dopravními prostředky, které nabízí příměstská a pražská hromadná doprava. Nejprve jsme jeli autobusem, pak vláčkem, metrem a zase busem, pak už jsme jen počkali až se zahrada otevře. Lístky na nás čekaly v Informačním centru a pak už všichni netrpělivě vyrazili za zvířátky. Někteří využili historické lanovky jako dalšího dopravního prostředku. Počasí bylo krásné a teplé, a tak se všichni těšili na oběd, který byl naplánován v Palladiu. Cestu zpět jsme ještě doplnili i jízdou tramvají, čímž jsme vyčerpali všechny možné dopravní prostředky. Děti se vrátily trochu uťapané, ale doufám, že spokojené.