Tandemová výuka – Škola hrou – 9.D

Tandem Zita Kučerová – Jana Věková - škola hrou Jan Ámos Komenský ve druhém pololetí děti navázaly na vědomosti, které získaly při výuce ve všech předmětech, škola hrou děti velmi bavila, děti si sami připravovaly výukové hodiny. Připravily hodinu fyziky, chemie, zeměpisu, hudební výchovy, češtiny. Na závěr celého bloku přišel do školy houslový virtuos Michael Hejč. Michael Hejč v současné době mimo jiné vyučuje též na LŠU v Unhošti a též učí žáky z naší třídy i školy. Vojta, kterého též učí, zařídil, že pan Hejč přišel. Hodina byla úžasná, Michael vyprávěl o tom, jak k houslím přišel, co hrál, hraje a co připravuje. Michael zahrál s Vojtou |Largo od Antonína Dvořáka a ústřední hudbu z filmu Profesionál, kde hudbu složil Ennio Morricone, pak nám ještě zahrál úryvek z Labutího jezera a Vltavu. Škoda, že hodina uběhla tak rychle.:-)