Srdce s láskou darované

I tento rok jsme se s dětmi z 2.A s chutí zapojili do projektu „Srdce s láskou darované“. V předešlém roce jsme darovali srdce zpěvačce Lucii Bílé. Letos jsme obdarovali asi největšího kamaráda dětí v naší republice – pana Michala Nesvadbu. Ten už mnoho let se svými kamarády Františkem, Fanynkou a Bafíkem baví všechny děti skrze televizní obrazovky. Nejenže vypráví zábavné příhody či pohádky, vytváří své kouzelné výtvory z barevné lepicí pásky, ale také s Bafíkem učí děti i první písmenka, barvy a tvary. Pan Michal se také podílí na mnoha dobročinných projektech, například navštěvuje nemocné děti v nemocnicích. Srdíčko jsme mu dovezli do Prahy na náměstí Jiřího z Poděbrad. O naší návštěvě, takovém malém přepadení, neměl ani ponětí. S tajným předáváním nám hodně pomohla jeho milá manželka paní Andrea Nesvadbová. Té se projekt „Srdce s láskou darované“ velmi zalíbil a věděla, že to bude pro pana Michala cenné poděkování za jeho celoživotní práci. Věříme, že se srdíčko bude líbit i tentokrát a hlasy našich přátel, kamarádů, rodičů a prarodičů budou brzy nabývat na počtu. Proto bychom vás chtěli poprosit o hlasy na webových stránkách https://srdce.age-management.cz , které začne 15. března 2022 a potrvá až do 10. dubna 2022.