Pracovní činnosti – práce na zahradě

Dnes jsme mohli o pracovní činnosti, díky daru paní učitelky Horákové, osázet první záhonek a připravené truhlíky krásnou květenou. Jakmile se nám kytičky rozrostou a více zakoření přesadíme je do naší připravované skalky na spodní zahradě. Mezi květy najdeme tulipány, ibišky, juky, modřence, kosatce a další. Květiny, které nejsou rozkvetlé musíme počkat až nám vykvetou, abychom je mohli pojmenovat, nejsme odborníci. 🙂 V dalších dnech se osází i další záhony bylinkami, ředkvičkami, salátem, kedlubnou a další zeleninou, kterou mohou použít naši žáci ve školních kuchyňkách k přípravě pokrmů. Pokud se Vám naše práce líbí a máte doma navíc nějaké venkovní květiny budeme rádi za každý poskytnutý kvítek, keřík nebo stromeček. Ještě jednou děkujeme za dar paní učitelce Janě Horákové.