Potěšení seniorům v Unhošti

Během prosince děti prvních až třetích tříd měly za úkol namalovat veselé obrázky pro babičky a dědečky do Domova seniorů v Unhošti.

Děti se s radostí tohoto úkolu ujaly a vytvořily spoustu veselých uměleckých děl. Většina z nich se inspirovala zasněženým výhledem z oken a vybrala si motiv sněhuláčka. Starší školáčci si troufli například na ptáčka na větvičce a někteří se chopili nůžek a lepidla a s nadšením se pustili do koláže různobarevných srdíček.

Dokonce se k iniciativě přidali i naši nejstarší, žáci 9. ročníků, a seniorům napsali krásná přání.

Před vypuknutím vánočních prázdnin je paní ředitelka Radka Plasová s paní učitelkami Monikou Fišerovou a Ditou Makovičkovou předaly sociálním pracovníkům Domova.

Věříme, že obrázky s přáníčky seniory a zaměstnance moc potěšily.

Přejeme Všem šťastné a spokojené Vánoce! Všem vinšujeme zdravíčko, a i v těchto těžkých časech, spousty dobré nálady.

Dita Makovičková