Naše online divadlo – Malý princ

V pátek 30. 4. jsme navštívili online Hudební divadlo v Hradci Králové. Na představení Malý princ od Antoine de Saint Exupéryho jsme se všichni těšili. Zejména v této době, kdy nemůžeme navštívit opravdové představení. Pohádky podněcují dětskou představivost, kterou dospělí později ztrácí. Toto se stalo i na poušti, kde ztroskotal pilot s letadlem, sám autor knihy. Malý princ přistál na Zemi z jiných světů a povídá si se smutným pilotem, svým nadšením ho obdarovává , je šťastný a nadšený z každé maličkosti. Vypráví o čistotě srdce, lásce a zodpovědnosti za ty, které máme rádi. Pilota vzpomínka na tuto chvíli, kdy ho poznal, provází už celý život. Rádi jsme přispěli na toto hudební představení, protože se mohou zdarma podívat děti z dětských domovů, nemocnic a domovů pro seniory. Z toho by měl Malý princ také určitě radost.

3.C a třídní učitelka Alena Vacinová