Jděte za svými sny

V úterý 19. 12. navštívila žáky 5.C paní Richter, maminka jednoho z žáků třídy. Pro děti si připravila naučné a tvořivé dopoledne s názvem Jděte za svými sny. Nejprve je seznámila se svou cestou za vysněným zaměstnáním, jak se k této práci dostala, co ji motivovalo a celé povídání se tak neslo v duchu: MĚJTE SVÉ SNY, JDĚTE ZA NIMI, PLŇTE SI JE A BUDETE ŠŤASTNÍ. Nejprve děti formou přednášky seznámila se spoustou zajímavostí o květinách, bylinkách, včelách, o péči o ně a produktech, které vyrábí. Vše doplňovala mnoha fotografiemi. V druhé části naučila děli míchat vonné soli a všechny si tak mohly vyrobit vonný sáček. Před Vánocemi velmi milý a voňavý dárek ať už pro sebe samé nebo pro své blízké. Bylo to velmi poutavé vyprávění, kde nechyběla ani smyslová poznávačka. Děti byly takovou netradiční výukou nadšené a paní Richter moc děkujeme za velmi příjemné a zážitkové dopoledne.