5.A – červen 2021

• 16.6. jsme navštívili dopravní hřiště.
  • Zažili jsme hodinovou procházku s výkladem paní Hotovcovou a vyrobili jsme si v dílně papír.

Ocenění v soutěžích 5. A

Paní ředitelka v 5. A předala cenu Jakubovi Hemerkovi , který zvítězil v krajském a celostátním kole matematické soutěže Klokánek. Další ocenění dostala Nelly Hojerová za 3. místo fotografické soutěže Kladenská veverka.

VZORY VZORŮM

V rámci projektu VZORY VZORŮM za podpory Nadace PPF a ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy obdrží knihu BEZ FRÁZÍ A BEZ JŮTUBU za 5. A. Jakub Hemerka a Martina Koulová.

Jakub Hemerka knihu obdrží za svědomité plnění školních povinností v době distanční i prezenční výuky, za úspěch v matematické soutěži Klokánek ( 1. místo v krajském i celostátním kole).

Martina Koulová knihu obdrží za práci ve školním parlamentu, za práci pro třídu, za příkladné plnění školních povinností v době distanční i prezenční výuky.