Divadelní představení

V úterý 18.10. měli žáci prvních a druhých tříd příjemnou změnu ve vyučování. Školní jídelna v ulici Komenského 622 se proměnila na chvíli v divadlo, vyrostly tam kulisy, hlediště a pohádka Čert a Káča mohla začít. Děti s napětím sledovaly děj představení, užily si hodně zábavy. Spolupracovaly s herci a staly se tak součástí pohádky. Na závěr si žáci s hlavními hrdiny společně zazpívali a zatancovali. Pohádka byla v podání herečky Evy Hruškové a herce Zdeňka Rohlíčka. Pro třetí ročníky bylo v rámci divadla, které přijelo do školy, připraveno představení "Staré pověsti české". Krátké příběhy s písničkami nás provedly od doby praotce Čecha až k Dívčí válce. Vystupovali zde krásné dřevěné loutky, ale i dobrovolníci z řad dětí. Další příběhy zase příště. Už se těšíme 🤩.