9.B – duben 2022 – DEN ZEMĚ (projektový den)

V pátek 22. 4. jsme se účastnili projektového dne DEN ZEMĚ. Dostavili jsme se v hojném počtu. Nejprve jsme se shromáždili ve třídě a třídu jsme krásně uklidili. Pak nám pan školník přidělil práci a rozdal nám nářadí. Naše třída dostala za úkol po zimě upravit zahradu a hřiště u budovy 70. Našeho poslání jsme se snažili zhostit co nejlépe, ale počasí nám bohužel nepřálo. Ukryli jsme se tedy pod střechu naší školy a poslouchali jsme hudbu. Byli jsme rádi, že si odpočineme od učení a pobavíme se nejen se svými spolužáky, ale i s kamarády z ostatních tříd. Když se počasí umoudřilo, šli jsme si zahrát na hřiště basketbal společně se žáky 9.A a 9.C. Někteří žáci zůstávali ve škole a věnovali se opět poslechu hudby. Dnešní den se vydařil a uklizeného hřiště si budeme vážit.