Beseda s paní Chvojkovou

V průběhu měsíce března jsme se my - žáci 1. stupně zúčastnili besedy na téma „Březen, měsíc čtenářů“. Prostřednictvím počítačů jsme se přenesli do Městské knihovny v Unhošti. Paní Chvojková nás seznámila s dějem nejnovějších knížek, které jsou vhodné pro začínající nebo pokročilé čtenáře. Představila nám zábavné knihy plné literárních hádanek a vtipů, a tak u nás vykouzlila nejen malé vrásky na čele (od přemýšlení), ale i úsměv na tváři (od legrace). Prozradila nám, jak si v této nelehké době knížku vypůjčit. Pokud si s výběrem knihy nejsme jisti, ráda nám pomůže. Na závěr si s radostí poslechla, jaké pokroky jsme ve čtení udělali. Nenašla se snad jediná ruka dole, hlásil se každý, jen aby mohl přečíst kousíček ze své vlastní knížky. Věříme, že i my jsme potěšili paní Chvojkovou tak, jako ona potěšila nás. Velice děkujeme za poutavou besedu a doufáme, že se opět uvidíme v knihovně nebo alespoň prostřednictvím počítačů.