9.C – listopad 2021

Listopad byl ve znamení čtvrtletního hodnocení žáků a střídavého režimu prezenční a hybridní výuky podle výskytu covidu v naší třídě. V rámci čtvrtletního hodnocení jsme si na třídnické hodině s žáky řekli, na kterých předmětech bude potřeba zapracovat, aby byl výsledek v pololetí co nejlepší. Kromě toho se třída zúčastnila i několika zajímavých akcí v přírodovědných předmětech.

První akcí měsíce byla „Zmrzlina do škol“ – pásmo nejrůznějších fyzikálních a chemických pokusů. Ve čtvrtek 18.11. proběhla beseda s pracovníkem Úřadu práce a 25.11. odjeli žáci na Fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT v Kladně, kde se žáci seznámili s různými přístroji na záchranu života a podporu životně důležitých funkcí, zařízení pro operace apod.

Třída průběžně vybírala barvu a motiv třídní mikiny.