9.B – září 2023

První měsíc v novém školním roce jsme zahájili společně s 9.A a 9.C třináctikilometrovým výšlapem na Poteplí v rámci akce „Spolu“. Zde jsme měli možnost vidět ukázky našich spolužáků na kolech a byli jsme ohromeni jejich šikovností a odvahou. Tereza, Matěj a Jakub reprezentovali naši školu na přespolním běhu v Kladně. Tereza za sebou nechala všechny ostatní závodnice a s přehledem vyhrála. Všem třem děkuji za reprezentaci školy a naší třídy. Přikládám zprávu o Evropském dni jazyků od uč. Hubkové, kterého se naše třída zúčastnila:

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2023

Tento školní rok se naše škola opět zapojila do Evropského dne jazyků, který se slaví 26. září. Celý druhý stupeň se v hodinách AJ přidal k výzvě vytvoření plakátu LANGUAGES IN MY CLASSROOM/SCHOOL.   Plakáty představují všechny jazyky, které se vyskytují v našem studijním prostředí. Mohly být zahrnuty jak jazyky, které se žáci učí, tak jazyky, kterými mluví spolužáci. Nejzdařilejší výtvory budou zaslány do soutěže na webových stránkách EDJ.
Mir. Řehák, třídní učitel