9.B – listopad 2021

Ve středu 3.11. se Jakub Davídek, Jakub Maxant a Vojta Kralovič zúčastnili tréninku. Trenérem byl Vladimír Šmicer. Tento trénink byl součástí výhry v projektu Hýbeme se hezky česky od společnosti Penny. Začátkem tohoto měsíce nás čekala akce s názvem Zmrzlina do škol. Na této akci jsme se dozvěděli mnoho informací z chemie, zkusili jsme „držet” oheň. Nakonec nás čekala zmrzlina vyrobená z dusíku! Také jsme dodělávali skupinové práce z literatury na téma renesance, romantismus a realismus, které jsme i postupně prezentovali žákům ve třídě. Pan učitel Dušek nám na hodinu fyziky domluvil virtuální prohlídku jaderné elektrárny Temelín. Pomalu začíná vánoční čas, a tak jsme na výtvarné výchově začali vyrábět dárky do vánočních dílniček. Také jsme si vyzdobili třídu a začali jsme vymýšlet vzhled mikin.