9.B – leden 2023

Začátkem ledna se žáci osmých a devátých ročníků účastnili lyžařského kurzu v Peci pod Sněžkou, přesněji v Čapkově chatě přímo u sjezdovky. Každý den jsme lyžovali dopoledne a odpoledne s tím,  že jsme měli každý den jiného učitele.  Třetí den jsme lyžovali pouze dopoledne, protože jsme si odpoledne udělali výlet do Pece. Poslední den jsme měli závod ve slalomu, večer bylo vyhlášení míst a předání cen. Jeden den jsme šli bobovat na kopeček přímo u chaty a to bavilo žáky snad nejvíce. Od našeho kuchaře Iva jsme měli raut v širokém spektru potravin a nakonec jsme si na rozloučení zazpívali, při čemž Honza Bartek(9.B) hrál na kytaru, Naty Štorková(9.D) na kazoo a dokonce i na ukulele a Ivo na flétny a píšťaly. Kurz jsem si všichni hezky užili a budeme na něj s láskou vzpomínat.

Za třídu 9. B Karolína Štorková