9.A – září 2021 – Zážitkový den „SPOLU“

3.9 nás stejně jako ostatní třídy čekal zážitkový den SPOLU. A tak jsme se ráno s paní učitelkou a paní asistentkou vydali autobusem do sokolovny v Červeném Újezdě. Paní učitelka si s námi na začátku povídala, jak jsme prožili prázdniny a kam se rozhodujeme jít na střední školy nebo učiliště. Pak pro nás měla připraveny aktivity, ve kterých jsme se měli např. zamyslet nad sebou, umět vyjádřit náš názor na určité věci kolem nás a nebo prostě jen pracovat společně ve skupince. Od 11.h jsme měli zdravý tělocvik s dcerou paní učitelky, která je fyzioterapeutka a ta nám ukázala různé protahovací cviky, společně jsme se protáhli a zakončili to krátkou relaxací. Nakonec jsme se mohli usadit venku na trávě a povídat si společně, než nám jel zpáteční autobus. Byl to příjemně strávený den se třídou.