9.A – prosinec 2022

Prosinec byl nabitý různými akcemi. Nejprve probíhaly Čertoviny pro nejmenší žáčky na budově Komenského. 8 z našich spolužáků si připravilo zábavné úkoly, někteří se i převlékli za čerty. 5. prosince chodila po škole známá skupinka Mikuláš a spol. Během prosince také probíhala školní kola různých olympiád, náš spolužák Matěj Štěpánek vyhrál olympiádu za dějepis a v lednu bude reprezentovat naši školu v kole krajském. Podobnou zkušenost má Samuel Grabmyler, který má již krajské kolo v chemické olympiádě za sebou, z celkového počtu 348 účastníků se umístil na úžasném 56.místě. V hodině anglického jazyka skupina paní učitelky Neústupové upekla tradiční anglické mince pies. Poslední školní prosincové pondělí proběhl vánoční turnaj v přehazované, který jsme sice nevyhráli, ale užili si ho. Ve středu nás čekal tradiční předvánoční den o vánočních zvycích a tradicích a také poprvé vánoční diskotéka. A pak už hurá na prázdniny.