9.A – listopad 2022

Listopad se pro nás nesl v duchu různých kulturních akcí. Absolvovali jsme hudební pořad o vývoji rocku a výukový program o dravcích. Nejvíce nás zaujal seminář „ Najdi klíč ke svému budoucímu potenciálu“. Dne 11.11. (Den válečných veteránů) jsme si připravili projekt pro 3.B – mladším žákům jsme se snažili toto téma přiblížit nejen prezentací s fakty, ale i různými názornými ukázkami a soutěžemi. Jinak za sebou máme 1.čtvrtletí našeho posledního roku na ZŠ, které už nám ukázalo, kde máme případně přidat, abychom byli v dubnu na zkouškách úspěšní. V laborkách jsme o chemii zkoušeli „tajné písmo“ – různými látkami jsme kreslili na papír, po zaschnutí jsme zkoumali, zda se v teple nad plamenem písmo objeví. Také již máme objednané třídní mikiny, na které se moc těšíme.