8.D – září 2021 – Zážitkový den „SPOLU“

Zážitkový den jsme si moc užili😉, Od školy jsme vycházeli v osm hodin, na desátou jsme měli objednaný golf v Horním Bezděkově, vyrazili jsme ostrým tempem přes Kyšice a po krásné hodinové procházce jsme byli u cíle. Přišli jsme dřív, ale nikomu to nevadilo, děti se s chutí vrhly na své svačiny, které v nich mizely závratnou rychlostí. po chvíli nás už pak obsluha pustila na hřiště a začal turnaj. Z počátku z nás asi obsluha nebyla nadšena, protože při odpalu došlo ke ztrátě několika míčků, ale s přibývajícím časem se hráči začali více koncentrovat na hru. Za chvíli bylo u každé dráhy veselo. Počasí nám přálo, sluníčko pěkně hřálo ale byl čas na návrat, a tak jsme vyrazili zpět stejnou cestou ke škole.