8.C – prosinec 2023

Prosinec byl velmi pestrý a plný aktivit a zábavy. Zúčastnili jsme se anglického divadelního představení "Christmas Carol" od Charlese Dickense, kde jsme si skrze krásný vánoční příběh procvičili naše znalosti angličtiny a naučili jsme se vánoční písničku "We wish you a merry Christmas". V pondělí 18.12. pro nás pan učitel Dušek připravil matematickou únikovou hru, kde pro nás bylo připraveno 10 matematických úkolů zaměřených na rébusy, hlavolamy, číselné výrazy, mocniny, odmocniny a Pythagorovu větu. Úkoly jsme plnily po celé škole a moc nás tato aktivita zaujala. 20. prosince jsme se zúčastnili vánočního turnaje v přehazované, kde jsme zápolili s ostatními třídami osmých a devátých ročníků. K vidění byly napínavé bitvy a klání. Dne 21. prosince jsme uspořádali besídku, kde jsme ochutnali různé druhy cukroví, zahráli jsme si prostřednictvím platformy "steam" turnaj v koulované a vyměnili jsme si dárky. Po besídce jsme šli na vánoční diskotéku druhého stupně, kde nás svým sólem na elektrickou kytaru omráčil Matouš z 9.A! Potom jsme si zahráli hru "židličky" a skvěle si zatancovali a pobavili se.