8.C – červen 2021

Poslední měsíc školního roku – červen 2021 – byl konečně ve znamení normální výuky. Takže jsme se snažili dohnat, co šlo, doplňovali známky a chystali se k závěrečnému hodnocení druhého pololetí. Vedle práce ve škole jsme si udělali čas i na další akce. Hned na začátku června na Den dětí jsme vyrazili „zkratkou“ na Malý vrch, abychom si tam udělali oheň a opekli buřty. V druhé polovině června jsme byli na výletě v Zoologické zahradě v Praze a předposlední den měsíce jsme věnovali návštěvě nedalekého hradu a přilehlého parku v Červeném Újezdě.

Přeji všem žákům céčka a naší milé paní asistentce krásné a klidné prázdniny a těm, co nás s koncem školního roku opouštějí, přeji hodně štěstí a úspěchů v novém působišti.