8.B – prosinec 2020

Měsíc prosinec byl plný naučných olympiád. V přírodopisné olympiádě měli nejlepší výsledky tito tři žáci - Helena Piroutová, Bára Mlynaříková a Jakub Davídek. Dějepisné olympiády se zúčastnilo jedenáct žáků, mezi nejúspěšnější patřil Vojta Kralovič a Kristina Ulrichová. Olympiády v českém jazyce se zúčastnili tři žáci. Nejlepší výsledky měla Gabriela Jarošová.

V občanské výchově jsme seznamovali třídu s našimi pozitivními vzory, které nás motivují. V prosinci jsme psali testy, ve škole jsme byli pouze týden.

V pátek 11. 12. jsme školní rok zakončili vánoční besídkou. Nejdříve jsme si pouštěli písničky a video od Bereniky Machové, která nám ukázala, jak skvěle umí gymnastiku. Matěj Marx a Filip Cupa připravili pro třídu hry, předávali jsme si dárky, ochutnávali jsme cukroví a tancovali jsme.