8.B- duben 2024

Ve středu 3.4. se konalo okresní kolo matematické olympiády, ve kterém naši třídu reprezentovali Marian, Toník Konečný, Simča a Rozálka. Ve čtvrtek 4.4. proběhla sportovní soutěž Gsport Cup, které se z naší třídy zúčastnily Simča s Dominikou a spolu s dalšími žáky naší školy tvořili jedno družstvo. Celkem se mezi sebou utkalo šest družstev ( ZŠ Unhošť, ZŠ Hřebeč, ZŠ Kamenné Žehrovice, ZŠ Říčany, ZŠ Slaný a Sportovní gymnázium Kladno ). Soutěžilo se jednak ve florbale, jednak v gamingovém turnaji na Playstationech v počítačových hrách. Družstvo žáků naší školy získalo 1. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci. Na TH jsme probrali prospěch a chování v tomto čtvrtletí. Ve třídě máme celkem 19 vyznamenání. Byli jsme seznámeni s tím, že za tři pozdní příchody na vyučování nám bude uděleno výchovné opatření. Nechybělo připomenutí akcí do konce školního roku a také patronát třídy se 4.B. Na závěr jsme si vybrali film, který bychom chtěli zhlédnout 17.6. V pátek 26.4. jsme absolvovali zajímavou přednášku na téma Etologie ptáků. Poslední akcí v tomto měsíci byla 30.4. návštěva divadla v Kladně, kde jsme zhlédli představení Případ Sherlock.