8.A – září 2020

JAK JSME VNÍMALI ZÁŘÍ VE ŠKOLE :)

• U nás ve třídě jsme přivítali nového žáka Dana, který se rychle skamarádil, a jak se zdá, tak mezi nás v pohodě zapadl.

• Začátek školního roku byl na jednu stranu pro nás super, protože jsme se všichni zas po dlouhé době mohli jako celek vidět a popovídat si. Jelikož jsme byli po distanční výuce, tak to pro mnoho

z nás bylo docela náročné. Učitelé nám na jaře nemohli vše pořádně vysvětlit, protože jsme neměli často online hodiny a dostávali jsme práci hlavně písemně.

• Líbil se nám Den evropských jazyků, hráli jsme v hodinách anglického jazyka hry. Bylo to prima zpříjemnění dne. Například jsme, u paní učitelky Doubkové, hráli hry s větami z různých jazyků, nebo jsme koukali, jak se daná slova řeknou v různých jazycích. V ostatních skupinách to bylo velmi podobné a téměř všechny nás to bavilo.

• Špatně se nám přemýšlelo a dýchalo v rouškách, ale samozřejmě jsme chápali, že to situace vyžadovala, a tak jsme to museli vydržet.

8. A – autor článku Sofia Vostrá, odsouhlaseno třídou na TH 21.10.2020