8.A – září 2021

Po skončení prázdnin jsme se 1.září opět sešli ve škole, tentokrát „chudší“ o spolužáka Michala, který od nás v loňském roce odešel, na druhou stranu „bohatší“ o dva nové spolužáky – Samuela a Mykolu. Snažíme se ze všech sil, aby se jim u nás líbilo a „zapadli“ mezi nás. Společně jsme podnikli Zážitkový den „SPOLU“, po kterém jsme zasedli do školních lavic a začali opakovat loňské učivo. Bohužel uplynulo sotva 14 dní a naši třídu navštívil jeden nezvaný člen, covid, takže jsme i s paní učitelkou putovali do karantény. 14 dní jsme se tedy učili distančně, jsme už v tomto směru ostřílení mazáci, takže vše probíhalo v pořádku. Distančně jsme tedy museli absolvovali i zvláštní hodinu angličtiny v rámci Evropského den jazyků. Každopádně prezenční výuka je prezenční výuka, a tak jsme rádi, že se na konci měsíce zase vracíme do naší učebny. Doufáme, že zde budeme co nejdéle a další karanténa se nám vyhne.