8.A – únor 2022

Stejně jako v lednu i v únoru probíhaly ve škole školní kola olympiád z dalších předmětů. Náš spolužák Samuel postoupil do okresního kola olympiády z chemie, budeme mu 4.3. držet palce, Terka Snopová skončila na krásném 5. místě v olympiádě z ruského jazyka. V českém jazyce jsme probírali poměry hlavních vět, v dějepise jsme začali 19. století, v matematice se zabýváme příklady s výrazy, v přírodopise se učíme trávicí soustavu a v zeměpise hospodářství ČR. Na třídnické hodině jsme rozebírali oblíbené a pro život důležité předměty. Mezi naše nejoblíbenější předměty patří tělesná výchova, český a anglický jazyk, hudební a výtvarná výchova. Za předměty důležité pro život považujeme matematiku, český a anglický jazyk, dějepis a společenské uplatnění. Na fotkách můžete vidět výtvarná a fotografická díla, která jsme odeslali do soutěže Kladenská veverka.