8.A – únor 2021

V únoru se žákyně naší třídy zapojily do výtvarné soutěže Kladenská veverka. Jde o soutěž pořádanou městem, kde mají žáci možnost nejen kreslit a malovat zvířátka či krajinu kolem nás, ale je možné zapojit se i fotografií či napsat literární příspěvek. Krásnou fretku do soutěže odeslala Natálka Kudláčková (viz.příloha).

Do projektu, který od roku 2011 pořádá Centrum vizuální historie Malach se se svými pracemi zapojili i žáci naší školy. Výtvarně komiksové soutěže se mohli účastnit studenti středních a žáci základních škol s pracemi vycházejícími z rozhovorů s pamětníky druhé sv. války, s lidmi, kteří prožili holokaust. Do tohoto projektu se zapojila svou prací i naše žačka Adéla Kostečková a byla oceněna za svůj obrázek (viz. Příloha).