8.A – prosinec 2021

V posledním měsíci kalendářního roku 2021 jsme ve škole zažili několik akcí. První prosincový týden jsme si společně vynahradili akci „Začíná advent“, kterou nám na konci listopadu překazila karanténa části naší třídy. Poté následovala návštěva Mikuláše, čerta a anděla. V chemii jsme dvakrát prováděli různé pokusy, tyto hodiny nás velmi baví. V angličtině jsme si poslední hodiny povídali o Vánocích v různých koutech světa. Absolvovali jsme také streamovanou přednášku Karla Kovyho Kováře na téma „Motivace“. Asi nejvíce jsme si užili poslední prosincový školní den nazvaný „Vánoční zvyky a tradice“ - společnými silami jsme si připravili občerstvení, zpívali jsme koledy, ke kterým nám spolužák Sam zahrál na saxofon, vyráběli jsme sněhové vločky a zahráli si vánoční kvíz. Také jsme si rozdali dárečky a hurá na prázdniny. Tak šťastné a veselé!!!!