8.A – leden 2022

Po vánočních prázdninách čekal naši třídu trošku tvrdší návrat do reality – vzhledem k lyžařskému výcviku pořádaném 3. lednový týden jsme měli pouze 14 dní na všechny důležité testy a na případné vylepšení známek. Byly to perné dva týdny, ale vše jsme zvládli, a tak se 6 z nás odebralo na týdenní lyžák a zbytek třídy prožíval volnější týden ve škole. Po návratu z hor proběhlo školní kolo olympiády z dějepisu, které vyhrál náš spolužák Matěj Štěpánek. Poslední lednový den jsme obdrželi výpis vysvědčení, máme ve třídě 13 žáků s vyznamenáním, z toho jsou dvoje samé jedničky. Na fotkách se můžete podívat na obrázek naší spolužačky Rózy, který je vystaven v kladenském Centralu, na to, jak kluci o tělocvik s velkou chutí hrají florbal, či na horská panoramata zachycená spolužákem Samerem.