8.A – červen 2022

Poslední měsíc letošního školního roku začal výborně – Den dětí 1.6. jsme oslavili na hřišti na Horním Bezděkově, kde jsme si opekli buřty a zahráli míčové hry. Poté bylo několik dní ve znamení psaní písemek a zkoušení. Další dny se nesly ve znamení kultury – 14.6. jsme zhlédli divadelní představení Tři mušketýři, dále pak hudební produkci Cimbálu Réva. Následoval týden výletů – v pondělí jsme společně s 8.D hráli míčové hry na školním hřišti, v úterý jsme navštívili Lanové centrum Smíchoff, kde jsme si zkoušeli vylézt na boulder. Ve středu jsme spolu se 7.B vyjeli do ZOO Praha. Všechny výlety jsme si užili a už přemýšlíme, co vymyslíme na další školní rok, který bude na základní škole naším posledním...