8.A – březen 2022

8.A březen 2022 V březnu se konala okresní kola chemické a dějepisné olympiády, kde jsme měli svá želízka v ohni. Náš spolužák Samuel se v konkurenci deváťáků umístil na skvělém osmém místě v té chemické, spolužák Matěj výborně reprezentoval v té dějepisné. Oběma chlapcům gratulujeme k jejich umístění a děkujeme za reprezentaci. V rámci hodin chemie nás navštívili studenti vysoké školy, kteří nám předvedli různé chemické procesy, na závěr nám vyrobili výbornou zmrzlinu. V rámci „akce dobré skutky“ jsme se domluvili, že budeme po nějaký čas finančně podporovat jedno zvířátko z chyňavského statku U Merlina. V hodinách výtvarné výchovy připravujeme velikonoční přáníčka, děkujeme tímto Martinově mamince za dodání papírových utěrek.