7.C – září 2023

S začátkem září přišel návrat do školních lavic. Někomu se chtělo méně, někomu více, ale nakonec jsme se přecijen všichni sešli v pondělí 4.9. v naší třídě.
První měsíc školního roku byl spojen se zvyknutím se na každodenní režim, ranní vstávání a pravidelnou přípravu na výuku, která se nesla v duchu opakování předchozí látky.
Přesto jsme zažili i něco jiného. V pátek 8.9. jsme byli na výletě v rámci Dne spolu v bývalém vojenském objektu Na Čeperce.
V týdnu od 18. do 22.9. jsme se zúčastnili projektu „Pěšky do školy“, která má za cíl rozhýbat nás, více se pohybovat. Měli jsme do školy místo aut používat více chůzi, kolo a podobně. Způsob dopravy se bodoval a nakonec jsme se umístili zhruba v půlce pořadí tříd naší školy, která celkově v této akci umístila v první desítce mezi školami z celé republiky.
První měsíc školy nás taky náležitě unavil, takže volno na konci měsíce se docela hodilo. :D
Mgr. Boris Poláček