7.C – září 2021

Začátek školního roku jsme zahájili zážitkovým dnem, který jsme strávili v Adventure Golf v Horním Bezděkově. Byla to opravdu parádní zábava a všichni jsme si to moc užili! Ve škole je pohoda, protože zatím stále opakujeme, co jsme se naučili v minulém školním roce. Dost často chodíme v hodinách ven a to nás také moc baví! Například v hodině Fyziky jsme si na školní zahradě procvičovali fyzikální veličiny. K procvičování jsme používali kartičky. V hodinách výtvarné výchovy jsme se zase inspirovali přírodou a kreslili jsme stromy. V dalších hodinách jsme inspiraci zase našli v přírodě, v krásných podzimních barvách. Naše práce inspirované podzimem, vypadají moc hezky, ale ještě nám zbývá je dokončit. V hodinách pracovních činností jsme rozebírali a brousili lavičku. Všechny tyto aktivity se nám moc líbilo a těšíme se na další.