7.C – září 2021 – Zážitkový den „SPOLU“

1.9. Začátek nového školního roku! Co nás asi čeká? To bude zase samé učení!    A paní učitelka má pro nás překvapení! Hurá jdeme na výlet!    V pátek ráno se scházíme v 8 hodin u školy. Spolu se třídou 8.D se vydáváme pěšky do Horního Bezděkova na Adventure Golf. Všichni se moc těšíme, ale cesta se nám zdá nekonečná! Pořád se odněkud ozývá: „Jak dlouho to ještě bude trvat?“ Nebo: „Jak je to ještě daleko?“ Dokonce se objevilo pár puchýřů na nohou některých žáků. A konečně už jsme na místě! „Tady to vypadá opravdu hezky!“ To bude zábava!“ Po krátké svačince nám paní správcová předá pár informací a rad, rozdá golfové hole, míčky a karty a jde se hrát. Hrajeme ve skupinkách po čtyřech. To je sranda míček ne a ne spadnout do jamky. Občas to létá všude kolem. Spíše, než do jamky se ocitá v jezírku! Za chvíli je v potůčku s rybičkami! A další hledáme pod stromkem! Není to tak lehké, jak se nám zdálo, ale jamka od jamky jsme lepší a lepší. Ze srubu se vine krásná vůně, to nás paní kuchařky lákají na sladké a slané dobroty. Ach, tomu se nedá odolat! Jdeme se občerstvit, nabrat síly a pokračujeme. Už jsme u poslední 18. jamky (stanoviště). Všechny stanoviště máme za sebou, tak jdeme spočítat body! Ze všech stran je slyšet: „Kolik jsi dosáhl bodů? Kdo ve vaší skupině vyhrál?“ Všude samý smích, pohoda, chvíle zaslouženého odpočinku. Nastal čas na cestu zpátky. To je škoda, ještě bychom si všichni zahráli. Dnes to už není možné, ale třeba sem ještě někdy „SPOLU“ vyrazíme. Byl to moc hezký společný začátek školního roku!