7.C – leden 2023

Máme za sebou vstup do nového kalendářního roku a sešli jsme se odpočatí po vánočních prázdninách. Na žáky čekala velká výzva – závěrečné testy pro toto pololetí a poslední šance ovlivnit známky na pololetním vysvědčení, které se rozdávalo 31.1.

Co se týče výuky, tak žáci pokračovali v tématech z prosince, v některých hodinách měli možnost pracovat s tablety. V češtině ani angličtině nechyběla skupinová práce a projekty. Konalo se školní kolo olympiády v anglickém jazyce.

V kuchyňkách připravovali menší i větší občerstvení (palačinky, smažený sýr, párky v těstíčku atp.).

V rámci třídnické hodiny jsme zhodnotili první pololetí z hlediska prospěchu a chování, naplánovali jsme akce na pololetí druhé a bavili jsme se o vztazích ve třídě.

V pátek 27.1 byla pro žáky realizována beseda o dospívání pod vedením zkušené lektorky paní Podlahové. Beseda byla zvlášť pro holky a kluky.