7.C – červen 2023

V červnu se všichni těšili hlavně na školu v přírodě. Ještě před odjezdem ale bylo potřeba zabrat ze všech sil a napsat závěrečné testy, zvládnout poslední zkoušení a uzavřít známky. Potom už nastal čas užít si se třídou končící školní rok 2022/2023. Dne 14.6 proběhla akce Listování, kdy do školy přijeli herci Lukáš Hejlík a Věra Hollá a předvedli dramatizaci knížek Jak být klukem, Jak být holkou. V pondělí 19.6 odjela 7.C na školu v přírodě, kde je čekal bohatý program - od procházek po okolí až po trochu toho učení. Všichni si ŠVP moc užili a vrátili se v pořádku. Na konec školního roku připadalo už jen vysvědčení a rozloučení s třídní učitelkou. Všichni jsou už zvědaví, co přinese další školní rok.:-)