7.B – říjen 2023

Říjen byl spíše odpočinkový měsíc. O hodinu literatury jsme navštívili knihovnu, kde nás paní Chvojková seznámila s novými knihami, které si můžeme půjčit, přečíst a využít i na referát z vlastní četby. Též jsme začali řešit i spolupráci se 3.B. Ve výdejně ukážeme dětem koncem listopadu kulturní vystoupení a připravíme si pro ně zajímavé aktivity. Chlapci z naší třídy se zúčastnili i různých sportovních soutěží. Hráli florbal a fotbal. Též jsme měli přednášku o úskalích dospívání. O hodinu literatury si Natali připravila výklad svátků Halloween a Dušičky. Po výkladu následovaly příběhy žáků s hororovou tematikou. Žáci vyprávěli zajímavé příběhy, které si na tyto svátky připravili. Ke konci měsíce jsme měli zasloužené podzimní prázdniny.