7.B – září 2021

Měsíc září zahájila naše třída společným dnem (viz předchozí příspěvek) a poté se žáci postupně adaptovali na výuku a na všechno, co je s ní spojené a co k ní patří. Matěj Beneš reprezentoval naši školu v přespolním běhu. I když se na stupně vítězů naše škola nedostala, žáci si akci užili a s radostí si zasoutěžili. Denisa Makovská soutěží ve sportovním a fitness aerobiku a ze závodů v Plzni veze dvě první místa. Deniso, moc gratuluji a držím palce na mistrovství ČR v Praze! Ve výtvarné výchově jsme se nechali inspirovat podzimem a rámci výchovy k občanství soutěžíme ve hře Poznej Unhošť a těšíme se, že budeme mezi výherci. Jaké budou ceny nám zatím paní Štěpánová z Muzea tají, tak se necháme překvapit.