7.B – únor 2024

Únor byl měsícem klidným, odpočinkovým. V únoru se někteří žáci ze 7.B zúčastnili s Klubem mladého diváka představení Plyšoví gangsteři. Též se slavil Valentýn, rozdávaly se květiny, přáníčka, dárečky. Celkově to byl den mírumilovný, veselý a šťastný pro všechny zúčastněné osoby. Na hodinách angličtiny jsme měli menší náhled na to, jak se slaví Valentýn v anglicky mluvících zemích. Natali Fišerová reprezentovala naši školu a třídu v dějepisné olympiádě a Petr Fusek v zeměpisné olympiádě. Zároveň se 7.B dozvěděla, že jim bude odcházet paní učitelka Zahrádková na matematiku. Naše třída si zvolila na třídnické hodině nové předsedy třídy - Luďka Zumra a Jakuba Böttgera, kteří plní svoji funkci zodpovědně. Na té samé třídnické hodině nás navštívil bývalý žák naší školy Tomáš Lacina, kterého učila paní učitelka Kučerová. Vyprávěl nám o tom, jakou střední školu si vybral, jakou školu studuje nyní a čím chce být. Rozhodl se vykonat praxi na naší škole. Ve druhém pololetí splníme dobrý skutek opět ve školce, kde si připravíme pro děti různé soutěže. Před jarními prázdninami proběhlo školní kolo recitační soutěže. Na druhém místě se umístila Rozálka, na třetím místě Majda. Blahopřejeme. Po jarních prázdninách se opět uvidíme ve škole.